391 000 €
4655 €/m²
Property 58962 photo 1
Property 58962 photo 2
Property 58962 photo 3
Property 58962 photo 4
Property 58962 photo 5
Property 58962 photo 6
Property 58962 photo 7
Property 58962 photo 8
Property 58962 photo 9
Property 58962 photo 10
Property 58962 photo 11
Property 58962 photo 12
Property 58962 photo 13
Property 58962 photo 14
Property 58962 photo 15
Property 58962 photo 16
Property 58962 photo 17
Property 58962 photo 18
Property 58962 photo 19
Property 58962 photo 20
Property 58962 photo 21
Property 58962 photo 22
Property 58962 photo 23

Details

  • تعداد طبقات: 5
  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Energy Class: الف
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 7000 m
  • فاصله از فرودگاه: 46 km

خدمات

  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 84 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 دوش, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر. ساختمان بدون آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
500 000 € 4237 €/m²
  • کد شی 64296
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 5
فروش
420 000 € 3962 €/m²
  • کد شی 64689
  • مربع متر 106 m²
  • Rooms 4
فروش
315 000 € 5727 €/m²
  • کد شی 64830
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 2
فروش
360 000 € 6545 €/m²
  • کد شی 64833
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 2
فروش
435 000 € 5723 €/m²
  • کد شی 64893
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 3
فروش
315 000 € 7000 €/m²
  • کد شی 64942
  • مربع متر 45 m²
  • Rooms 2
فروش
340 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 65001
  • مربع متر 102 m²
  • Rooms 3
فروش
400 000 € 3278 €/m²
  • کد شی 65026
  • مربع متر 122 m²
  • Rooms 4
فروش
395 000 € 4438 €/m²
  • کد شی 65047
  • مربع متر 89 m²
  • Rooms 3
فروش
350 000 € 4268 €/m²
  • کد شی 65048
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه