417 000 €
4739 €/m²
Property 58965 photo 1
Property 58965 photo 2
Property 58965 photo 3
Property 58965 photo 4
Property 58965 photo 5
Property 58965 photo 6
Property 58965 photo 7
Property 58965 photo 8
Property 58965 photo 9
Property 58965 photo 10
Property 58965 photo 11
Property 58965 photo 12
Property 58965 photo 13
Property 58965 photo 14
Property 58965 photo 15
Property 58965 photo 16
Property 58965 photo 17
Property 58965 photo 18
Property 58965 photo 19
Property 58965 photo 20
Property 58965 photo 21
Property 58965 photo 22
Property 58965 photo 23

Details

  • تعداد طبقات: 5
  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Energy Class: الف
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 7000 m
  • فاصله از فرودگاه: 46 km

خدمات

  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 88 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 دوش, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر. ساختمان بدون آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
570 000 € 3877 €/m²
  • کد شی 5879
  • مربع متر 147 m²
  • Rooms 5
فروش
470 000 € 3700 €/m²
  • کد شی 7940
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 2291 €/m²
  • کد شی 33477
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 4
فروش
450 000 € 3813 €/m²
  • کد شی 36234
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 4
فروش
385 000 € 5500 €/m²
  • کد شی 65765
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
420 000 € 6000 €/m²
  • کد شی 65768
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
380 000 € 3762 €/m²
  • کد شی 65793
  • مربع متر 101 m²
  • Rooms 3
فروش
420 000 € 3387 €/m²
  • کد شی 66061
  • مربع متر 124 m²
  • Rooms 5
فروش
360 000 € 3600 €/m²
  • کد شی 66063
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه