فروش - اپارتمان 105 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Palaio Faliro
550 000 €
5238 €/m²
Property 60364 photo 1
Property 60364 photo 2
Property 60364 photo 3
Property 60364 photo 4

Details

  • طبقه: طبقه 6
  • سال ساخت: 2024
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 1500 m
  • فاصله از فرودگاه: 33 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 105 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 5 طبقه و شامل طبقه 5 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین شومینه, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
550 000 € 2291 €/m²
  • کد شی 33477
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 4
فروش
800 000 € 4571 €/m²
  • کد شی 34147
  • مربع متر 175 m²
  • Rooms 4
فروش
745 000 € 4656 €/m²
  • کد شی 34315
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 3
فروش
450 000 € 3813 €/m²
  • کد شی 36234
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 4
فروش
580 000 € 6170 €/m²
  • کد شی 36378
  • مربع متر 94 m²
  • Rooms 4
فروش
800 000 € 6250 €/m²
  • کد شی 36714
  • مربع متر 128 m²
  • Rooms 4
فروش
800 000 € 6896 €/m²
  • کد شی 36956
  • مربع متر 116 m²
  • Rooms 4
فروش
700 000 € 4320 €/m²
  • کد شی 38732
  • مربع متر 162 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 3508 €/m²
  • کد شی 41764
  • مربع متر 171 m²
  • Rooms 5
فروش
470 000 € 2186 €/m²
  • کد شی 41871
  • مربع متر 215 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه