250 000 €
3378 €/m²
Property 59048 photo 1
Property 59048 photo 2
Property 59048 photo 3
Property 59048 photo 4
Property 59048 photo 5
Property 59048 photo 6
Property 59048 photo 7
Property 59048 photo 8
Property 59048 photo 9
Property 59048 photo 10
Property 59048 photo 11

Details

  • طبقه: طبقه همکف
  • سال ساخت: 1974
  • سال نوسازی: 2024
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: برق
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 250 m
  • فاصله از فرودگاه: 42 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 74 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه همکف طبقه و شامل طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین کولر, سایبان, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
257 000 € 6119 €/m²
  • کد شی 62802
  • مربع متر 42 m²
  • Rooms 2
فروش
250 000 € 6944 €/m²
  • کد شی 62803
  • مربع متر 36 m²
  • Rooms 2
فروش
261 000 € 6365 €/m²
  • کد شی 62804
  • مربع متر 41 m²
  • Rooms 2
فروش
250 000 € 6756 €/m²
  • کد شی 62805
  • مربع متر 37 m²
  • Rooms 2
فروش
290 000 € 3625 €/m²
  • کد شی 62867
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
299 000 € 6361 €/m²
  • کد شی 62955
  • مربع متر 47 m²
  • فاصله تا دریا 4148 m
فروش
293 000 € 6369 €/m²
  • کد شی 62956
  • مربع متر 46 m²
  • فاصله تا دریا 4148 m
فروش
250 000 € 11363 €/m²
  • کد شی 62959
  • مربع متر 22 m²
  • فاصله تا دریا 4148 m
فروش
250 000 € 9615 €/m²
  • کد شی 62960
  • مربع متر 26 m²
  • فاصله تا دریا 4148 m
فروش
250 000 € 8333 €/m²
  • کد شی 62961
  • مربع متر 30 m²
  • فاصله تا دریا 4148 m

اشتراک خبرنامه