380 000 €
3363 €/m²
Property 59718 photo 1
Property 59718 photo 2
Property 59718 photo 3
Property 59718 photo 4
Property 59718 photo 5

Details

  • سال ساخت: 2024
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 8500 m
  • فاصله از فرودگاه: 40 km

خدمات

  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 113 متر مربع در آتن. خانه واقع در 3 طبقه. طبقه 5 شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. طبقه 6 شامل یک اتاق خوابه, دوش. طبقه 7 شامل یک اتاق خوابه, دوش. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, سایبان, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
380 000 € 3140 €/m²
  • کد شی 64607
  • مربع متر 121 m²
  • فاصله تا دریا 8250 m
فروش
565 000 € 4870 €/m²
  • کد شی 63154
  • مربع متر 116 m²
  • Rooms 4
فروش
320 000 € 3478 €/m²
  • کد شی 54314
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 3
فروش
400 000 € 4705 €/m²
  • کد شی 54390
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 4
فروش
390 000 € 2294 €/m²
  • کد شی 63020
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 5
فروش
390 000 € 3900 €/m²
  • کد شی 61749
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 2657 €/m²
  • کد شی 63396
  • مربع متر 207 m²
  • Rooms 5
فروش
535 000 € 4083 €/m²
  • کد شی 60110
  • مربع متر 131 m²
  • Rooms 4
فروش
530 000 € 2789 €/m²
  • کد شی 56279
  • مربع متر 190 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه