390 000 €
2294 €/m²
Property 63020 photo 1
Property 63020 photo 2
Property 63020 photo 3
Property 63020 photo 4
Property 63020 photo 5
Property 63020 photo 6
Property 63020 photo 7
Property 63020 photo 8
Property 63020 photo 9
Property 63020 photo 10
Property 63020 photo 11
Property 63020 photo 12
Property 63020 photo 13
Property 63020 photo 14
Property 63020 photo 15
Property 63020 photo 16
Property 63020 photo 17
Property 63020 photo 18
Property 63020 photo 19

Details

  • سال ساخت: 2000
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 14200 m
  • فاصله از فرودگاه: 22 km

خدمات

  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 170 متر مربع در آتن. خانه واقع در 3 طبقه. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , توالت. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, دوش. Loft شامل یک اتاق خوابه, توالت. دوبلکس دارای طرح جلو {همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, باغ, چمن, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
410 000 € 5061 €/m²
  • کد شی 57931
  • مربع متر 81 m²
  • Rooms 5
فروش
380 000 € 3140 €/m²
  • کد شی 64607
  • مربع متر 121 m²
  • فاصله تا دریا 8250 m
فروش
580 000 € 2109 €/m²
  • کد شی 11444
  • مربع متر 275 m²
  • Rooms 5
فروش
520 000 € 2872 €/m²
  • کد شی 57304
  • مربع متر 181 m²
  • Rooms 5
فروش
340 000 € 2764 €/m²
  • کد شی 59146
  • مربع متر 123 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 2657 €/m²
  • کد شی 63396
  • مربع متر 207 m²
  • Rooms 5
فروش
550 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 65140
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
فروش
380 000 € 2714 €/m²
  • کد شی 34583
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4
فروش
400 000 € 1666 €/m²
  • کد شی 41833
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 6
فروش
520 000 € 3687 €/m²
  • کد شی 16909
  • مربع متر 141 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه