260 000 €
3514 €/m²
Property 59922 photo 1
Property 59922 photo 2
Property 59922 photo 3
Property 59922 photo 4
Property 59922 photo 5
Property 59922 photo 6
Property 59922 photo 7
Property 59922 photo 8
Property 59922 photo 9
Property 59922 photo 10
Property 59922 photo 11
Property 59922 photo 12

Details

  • طبقه: طبقه 4
  • سال ساخت: 1975
  • سال نوسازی: 2024
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 730 m
  • فاصله از فرودگاه: 42 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 74 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
285 000 € 5181 €/m²
  • کد شی 62178
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 3
فروش
275 000 € 6875 €/m²
  • کد شی 62386
  • مربع متر 40 m²
  • Rooms 2
فروش
285 000 € 5181 €/m²
  • کد شی 62422
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 2
فروش
280 000 € 4375 €/m²
  • کد شی 62782
  • مربع متر 64 m²
  • Rooms 3
فروش
270 000 € 5294 €/m²
  • کد شی 62783
  • مربع متر 51 m²
  • فاصله تا دریا 6400 m
فروش
270 000 € 4909 €/m²
  • کد شی 62785
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 3
فروش
277 000 € 5893 €/m²
  • کد شی 62798
  • مربع متر 47 m²
  • Rooms 2
فروش
262 500 € 6104 €/m²
  • کد شی 62801
  • مربع متر 43 m²
  • Rooms 2
فروش
257 000 € 6119 €/m²
  • کد شی 62802
  • مربع متر 42 m²
  • Rooms 2
فروش
261 000 € 6365 €/m²
  • کد شی 62804
  • مربع متر 41 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه