270 000 €
3375 €/m²
Property 59923 photo 1
Property 59923 photo 2
Property 59923 photo 3
Property 59923 photo 4
Property 59923 photo 5
Property 59923 photo 6
Property 59923 photo 7
Property 59923 photo 8
Property 59923 photo 9
Property 59923 photo 10
Property 59923 photo 11
Property 59923 photo 12
Property 59923 photo 13

Details

  • طبقه: طبقه 3
  • سال ساخت: 1980
  • سال نوسازی: 2024
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 1250 m
  • فاصله از فرودگاه: 42 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 80 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
240 000 € 2857 €/m²
  • کد شی 37784
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
300 000 € 2912 €/m²
  • کد شی 38027
  • مربع متر 103 m²
  • Rooms 5
فروش
269 000 € 3202 €/m²
  • کد شی 38054
  • مربع متر 84 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
305 000 € 2033 €/m²
  • کد شی 38066
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 4
فروش
320 000 € 1306 €/m²
  • کد شی 38084
  • مربع متر 245 m²
  • Rooms 3
فروش
370 000 € 3083 €/m²
  • کد شی 41734
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 3
فروش
255 000 € 1976 €/m²
  • کد شی 41779
  • مربع متر 129 m²
  • Rooms 4
فروش
260 000 € 2888 €/m²
  • کد شی 42073
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
230 000 € 2584 €/m²
  • کد شی 42461
  • مربع متر 89 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه