فروش - اپارتمان 91 m² در آتن

یونان آتیکا پیرئوس مرکز - بندر
270 000 €
2967 €/m²
Property 59955 photo 1
Property 59955 photo 2
Property 59955 photo 3
Property 59955 photo 4
Property 59955 photo 5
Property 59955 photo 6
Property 59955 photo 7
Property 59955 photo 8
Property 59955 photo 9
Property 59955 photo 10
Property 59955 photo 11
Property 59955 photo 12
Property 59955 photo 13
Property 59955 photo 14

Details

  • طبقه: طبقه 1
  • سال ساخت: 1963
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: برق
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 480 m
  • فاصله از فرودگاه: 47 km

خدمات

  • آسانسور
  • در نیاز به روز شده

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 91 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در Semi-first floor طبقه و شامل Semi-first floor شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
265 000 € 6022 €/m²
  • کد شی 60151
  • مربع متر 44 m²
  • Rooms 2
فروش
265 000 € 7361 €/m²
  • کد شی 60154
  • مربع متر 36 m²
  • Rooms 2
فروش
260 000 € 7222 €/m²
  • کد شی 60155
  • مربع متر 36 m²
  • Rooms 3
فروش
265 000 € 6022 €/m²
  • کد شی 60156
  • مربع متر 44 m²
  • Rooms 2
فروش
275 000 € 5851 €/m²
  • کد شی 60158
  • مربع متر 47 m²
  • Rooms 2
فروش
255 000 € 7727 €/m²
  • کد شی 60161
  • مربع متر 33 m²
  • Rooms 2
فروش
260 000 € 3170 €/m²
  • کد شی 60327
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
275 000 € 4365 €/m²
  • کد شی 60392
  • مربع متر 63 m²
  • Rooms 3
فروش
275 000 € 6875 €/m²
  • کد شی 62386
  • مربع متر 40 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه