375 000 €
3409 €/m²
Property 60146 photo 1
Property 60146 photo 2
Property 60146 photo 3
Property 60146 photo 4
Property 60146 photo 5
Property 60146 photo 6
Property 60146 photo 7
Property 60146 photo 8
Property 60146 photo 9
Property 60146 photo 10
Property 60146 photo 11
Property 60146 photo 12
Property 60146 photo 13
Property 60146 photo 14
Property 60146 photo 15
Property 60146 photo 16
Property 60146 photo 17

Details

  • سال ساخت: 2000
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 165 m
  • فاصله از فرودگاه: 345 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش خانه1 طبقه با متراژ 110 متر مربع در پلپونز. خانه 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 حمام. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو سیستم گرمایشی, انبار.

پلپونز

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه