485 000 €
4802 €/m²
Property 64417 photo 1
Property 64417 photo 2
Property 64417 photo 3
Property 64417 photo 4
Property 64417 photo 5
Property 64417 photo 6
Property 64417 photo 7
Property 64417 photo 8
Property 64417 photo 9
Property 64417 photo 10
Property 64417 photo 11
Property 64417 photo 12
Property 64417 photo 13
Property 64417 photo 14
Property 64417 photo 15
Property 64417 photo 16
Property 64417 photo 17
Property 64417 photo 18
Property 64417 photo 19
Property 64417 photo 20
Property 64417 photo 21

Details

  • سال ساخت: 2010
  • سال نوسازی: 2024
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Type of flooring: tiles
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 400 m
  • فاصله از فرودگاه: 52 km

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 101 متر مربع در پلپونز. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, دوش. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

پلپونز

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه