فروش - اپارتمان 53 m² در آتن

یونان آتیکا پیرئوس مرکز - بندر
265 000 €
5000 €/m²
Property 60148 photo 1
Property 60148 photo 2
Property 60148 photo 3
Property 60148 photo 4
Property 60148 photo 5
Property 60148 photo 6
Property 60148 photo 7
Property 60148 photo 8
Property 60148 photo 9
Property 60148 photo 10
Property 60148 photo 11
Property 60148 photo 12
Property 60148 photo 13
Property 60148 photo 14
Property 60148 photo 15
Property 60148 photo 16
Property 60148 photo 17
Property 60148 photo 18
Property 60148 photo 19

Details

  • تعداد طبقات: 11
  • طبقه: طبقه 4
  • سال ساخت: 2003
  • سال نوسازی: 2025
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: برق
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 600 m
  • فاصله از فرودگاه: 49 km

خدمات

  • آسانسور
  • Wifi
  • Golden Visa

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 53 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین کولر, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
350 000 € 3888 €/m²
  • کد شی 22550
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 4
فروش
375 000 € 3571 €/m²
  • کد شی 34022
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
290 000 € 3118 €/m²
  • کد شی 35167
  • مربع متر 93 m²
  • Rooms 3
فروش
380 000 € 3064 €/m²
  • کد شی 36694
  • مربع متر 124 m²
  • Rooms 4
فروش
315 000 € 2520 €/m²
  • کد شی 36888
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 4
فروش
300 000 € 2912 €/m²
  • کد شی 38027
  • مربع متر 103 m²
  • Rooms 5
فروش
305 000 € 2033 €/m²
  • کد شی 38066
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 4
فروش
320 000 € 1306 €/m²
  • کد شی 38084
  • مربع متر 245 m²
  • Rooms 3
فروش
370 000 € 3083 €/m²
  • کد شی 41734
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه