فروش - اپارتمان 33 m² در آتن

یونان آتیکا پیرئوس مرکز - بندر
255 000 €
7727 €/m²
Property 60161 photo 1
Property 60161 photo 2
Property 60161 photo 3
Property 60161 photo 4
Property 60161 photo 5
Property 60161 photo 6
Property 60161 photo 7
Property 60161 photo 8
Property 60161 photo 9
Property 60161 photo 10
Property 60161 photo 11
Property 60161 photo 12
Property 60161 photo 13
Property 60161 photo 14
Property 60161 photo 15
Property 60161 photo 16
Property 60161 photo 17
Property 60161 photo 18
Property 60161 photo 19

Details

  • تعداد طبقات: 11
  • طبقه: طبقه 5
  • سال ساخت: 2003
  • سال نوسازی: 2025
  • تعداد اتاق ها: 2
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 600 m
  • فاصله از فرودگاه: 49 km

خدمات

  • آسانسور
  • Wifi
  • Golden Visa

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 33 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 5 طبقه و شامل طبقه 5 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین کولر, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
255 000 € 7083 €/m²
  • کد شی 60149
  • مربع متر 36 m²
  • Rooms 2
فروش
250 000 € 6944 €/m²
  • کد شی 60150
  • مربع متر 36 m²
  • Rooms 1
فروش
265 000 € 6022 €/m²
  • کد شی 60151
  • مربع متر 44 m²
  • Rooms 2
فروش
265 000 € 7361 €/m²
  • کد شی 60154
  • مربع متر 36 m²
  • Rooms 2
فروش
260 000 € 7222 €/m²
  • کد شی 60155
  • مربع متر 36 m²
  • Rooms 3
فروش
265 000 € 6022 €/m²
  • کد شی 60156
  • مربع متر 44 m²
  • Rooms 2
فروش
275 000 € 5851 €/m²
  • کد شی 60158
  • مربع متر 47 m²
  • Rooms 2
فروش
255 000 € 7727 €/m²
  • کد شی 60161
  • مربع متر 33 m²
  • Rooms 2
فروش
220 000 € 2716 €/m²
  • کد شی 60192
  • مربع متر 81 m²
  • Rooms 3
فروش
260 000 € 3170 €/m²
  • کد شی 60327
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه