220 000 €
2716 €/m²
Property 60192 photo 1
Property 60192 photo 2
Property 60192 photo 3
Property 60192 photo 4
Property 60192 photo 5

Details

  • طبقه: طبقه 3
  • سال ساخت: 1990
  • سال نوسازی: 2024
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: برق
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 1600 m
  • فاصله از فرودگاه: 44 km

خدمات

  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 81 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سیستم گرمایشی. ساختمان بدون آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
258 000 € 2015 €/m²
  • کد شی 56381
  • مربع متر 128 m²
  • Rooms 4
فروش
240 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 56501
  • مربع متر 72 m²
  • Rooms 3
فروش
215 000 € 2905 €/m²
  • کد شی 56511
  • مربع متر 74 m²
  • Rooms 4
فروش
240 000 € 3116 €/m²
  • کد شی 56605
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
230 000 € 2555 €/m²
  • کد شی 56793
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
260 000 € 2363 €/m²
  • کد شی 56796
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه