فروش - اپارتمان 43 m² در آتن

یونان آتیکا پیرئوس مرکز - بندر
225 000 € 175 000 €
4070 €/m²
Property 60384 photo 1
Property 60384 photo 2
Property 60384 photo 3
Property 60384 photo 4
Property 60384 photo 5
Property 60384 photo 6
Property 60384 photo 7
Property 60384 photo 8
Property 60384 photo 9
Property 60384 photo 10
Property 60384 photo 11
Property 60384 photo 12
Property 60384 photo 13
Property 60384 photo 14
Property 60384 photo 15
Property 60384 photo 16
Property 60384 photo 17
Property 60384 photo 18

Details

  • طبقه: طبقه 7
  • سال ساخت: 1975
  • سال نوسازی: 2012
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: برق
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 600 m
  • فاصله از فرودگاه: 45 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 43 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 6 طبقه و شامل طبقه 6 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر.{همچنین مبلمان, شومینه, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
195 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 60644
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
235 000 € 3133 €/m²
  • کد شی 60915
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
220 000 € 2933 €/m²
  • کد شی 60916
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 4716 €/m²
  • کد شی 61254
  • مربع متر 53 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 5102 €/m²
  • کد شی 61255
  • مربع متر 49 m²
  • Rooms 2
فروش
325 000 € 3494 €/m²
  • کد شی 61347
  • مربع متر 93 m²
  • Rooms 4
فروش
320 000 € 3516 €/m²
  • کد شی 61523
  • مربع متر 91 m²
  • Rooms 3
فروش
335 000 € 4036 €/m²
  • کد شی 61588
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه