850 000 €
5000 €/m²
Property 61535 photo 1
Property 61535 photo 2
Property 61535 photo 3
Property 61535 photo 4
Property 61535 photo 5
Property 61535 photo 6
Property 61535 photo 7
Property 61535 photo 8
Property 61535 photo 9
Property 61535 photo 10
Property 61535 photo 11
Property 61535 photo 12
Property 61535 photo 13
Property 61535 photo 14

Details

  • سال ساخت: 2024
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 3700 m
  • فاصله از فرودگاه: 32 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 170 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 5 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. طبقه 6 شامل 3 اتاق خواب, 3 دوش. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.{همچنین شومینه, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
940 000 € 7401 €/m²
  • کد شی 64215
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 4
فروش
945 000 € 3258 €/m²
  • کد شی 38715
  • مربع متر 290 m²
  • Rooms 5
فروش
820 000 € 2837 €/m²
  • کد شی 51492
  • مربع متر 289 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
683 000 € 5464 €/m²
  • کد شی 56734
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 3
فروش
800 000 € 4907 €/m²
  • کد شی 65894
  • مربع متر 163 m²
  • Rooms 6
فروش
683 000 € 5508 €/m²
  • کد شی 56733
  • مربع متر 124 m²
  • Rooms 3
فروش
765 000 € 5666 €/m²
  • کد شی 64866
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه