940 000 €
7402 €/m²
Property 64215 photo 1
Property 64215 photo 2
Property 64215 photo 3
Property 64215 photo 4
Property 64215 photo 5
Property 64215 photo 6
Property 64215 photo 7
Property 64215 photo 8
Property 64215 photo 9
Property 64215 photo 10
Property 64215 photo 11

Details

  • سال ساخت: 2024
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: برق
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 2500 m
  • فاصله از فرودگاه: 25 km

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 127 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 5 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, توالت. طبقه 6 شامل 2 اتاق خواب, 2 دوش. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, استخر, باغ, چمن, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
850 000 € 5902 €/m²
  • کد شی 64863
  • مربع متر 144 m²
  • Rooms 4
فروش
940 000 € 6225 €/m²
  • کد شی 65137
  • مربع متر 151 m²
  • Rooms 4
فروش
850 000 € 5629 €/m²
  • کد شی 64672
  • مربع متر 151 m²
  • Rooms 4
فروش
860 000 € 5931 €/m²
  • کد شی 65063
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 4
فروش
895 000 € 3729 €/m²
  • کد شی 14287
  • مربع متر 240 m²
  • فاصله تا دریا 1400 m
فروش
770 000 € 5422 €/m²
  • کد شی 58922
  • مربع متر 142 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه