765 000 €
5667 €/m²
Property 64866 photo 1
Property 64866 photo 2
Property 64866 photo 3
Property 64866 photo 4
Property 64866 photo 5

Details

  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: برق
  • وضعیت: Under construction
  • Type of flooring: tiles , wood
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 2499 m
  • فاصله از فرودگاه: 27 km

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 135 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 5 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, توالت. طبقه 6 شامل 2 اتاق خواب, دوش. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
830 000 € 3915 €/m²
  • کد شی 46659
  • مربع متر 212 m²
  • Rooms 4
فروش
945 000 € 870 000 € 4578 €/m²
  • کد شی 8404
  • مربع متر 190 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
810 000 € 6090 €/m²
  • کد شی 64213
  • مربع متر 133 m²
  • Rooms 4
فروش
640 000 € 3878 €/m²
  • کد شی 56316
  • مربع متر 165 m²
  • Rooms 6
فروش
680 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 65902
  • مربع متر 136 m²
  • Rooms 4
فروش
716 000 € 5383 €/m²
  • کد شی 57980
  • مربع متر 133 m²
  • Rooms 5
فروش
890 000 € 6137 €/m²
  • کد شی 64880
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 4
فروش
945 000 € 3258 €/m²
  • کد شی 38715
  • مربع متر 290 m²
  • Rooms 5
فروش
620 000 € 5254 €/m²
  • کد شی 57982
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه