فروش - اپارتمان 98 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب کالیته
335 000 € 310 000 €
3163 €/m²
Property 62551 photo 1
Property 62551 photo 2
Property 62551 photo 3
Property 62551 photo 4
Property 62551 photo 5
Property 62551 photo 6
Property 62551 photo 7
Property 62551 photo 8
Property 62551 photo 9
Property 62551 photo 10
Property 62551 photo 11
Property 62551 photo 12
Property 62551 photo 13
Property 62551 photo 14
Property 62551 photo 15
Property 62551 photo 16
Property 62551 photo 17
Property 62551 photo 18
Property 62551 photo 19
Property 62551 photo 20

Details

  • طبقه: طبقه 5
  • سال ساخت: 1980
  • سال نوسازی: 2024
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 1300 m
  • فاصله از فرودگاه: 35 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 98 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, توالت. اپارتمان دارای طرح دو نما {همچنین مبلمان, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
340 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 65001
  • مربع متر 102 m²
  • Rooms 3
فروش
270 000 € 2700 €/m²
  • کد شی 65007
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
280 000 € 4307 €/m²
  • کد شی 65009
  • مربع متر 65 m²
  • Rooms 3
فروش
280 000 € 2666 €/m²
  • کد شی 65010
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
400 000 € 3278 €/m²
  • کد شی 65026
  • مربع متر 122 m²
  • Rooms 4
فروش
280 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 65031
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 4
فروش
395 000 € 4438 €/m²
  • کد شی 65047
  • مربع متر 89 m²
  • Rooms 3
فروش
350 000 € 4268 €/m²
  • کد شی 65048
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
275 000 € 3437 €/m²
  • کد شی 65069
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه