250 000 €
13158 €/m²
Property 63015 photo 1
Property 63015 photo 2
Property 63015 photo 3

Details

  • سال ساخت: 2009
  • سال نوسازی: 2025
  • سیستم گرمایش: برق
  • فاصله از دریا: 10000 m
  • فاصله از فرودگاه: 27 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 19 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, کولر, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
310 000 € 7380 €/m²
  • کد شی 63911
  • مربع متر 42 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 4153 €/m²
  • کد شی 63932
  • مربع متر 65 m²
  • Rooms 2
فروش
280 000 € 7777 €/m²
  • کد شی 64277
  • مربع متر 36 m²
  • Rooms 2
فروش
280 000 € 2276 €/m²
  • کد شی 64603
  • مربع متر 123 m²
  • Rooms 4
فروش
305 000 € 6489 €/m²
  • کد شی 64722
  • مربع متر 47 m²
  • Rooms 2
فروش
315 000 € 5727 €/m²
  • کد شی 64830
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 2
فروش
260 000 € 8125 €/m²
  • کد شی 64932
  • مربع متر 32 m²
  • Rooms 2
فروش
300 000 € 6666 €/m²
  • کد شی 64940
  • مربع متر 45 m²
  • Rooms 2
فروش
315 000 € 7000 €/m²
  • کد شی 64942
  • مربع متر 45 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه