340 000 €
2764 €/m²
Property 59146 photo 1
Property 59146 photo 2
Property 59146 photo 3
Property 59146 photo 4
Property 59146 photo 5
Property 59146 photo 6
Property 59146 photo 7
Property 59146 photo 8
Property 59146 photo 9
Property 59146 photo 10
Property 59146 photo 11
Property 59146 photo 12
Property 59146 photo 13
Property 59146 photo 14
Property 59146 photo 15
Property 59146 photo 16
Property 59146 photo 17
Property 59146 photo 18
Property 59146 photo 19
Property 59146 photo 20
Property 59146 photo 21
Property 59146 photo 22

Details

  • سال ساخت: 1967
  • سال نوسازی: 2024
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: برق
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 250 m
  • فاصله از فرودگاه: 50 km

خدمات

  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 123 متر مربع در آتن. خانه واقع در 3 طبقه. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, دوش. طبقه 2 شامل یک اتاق خوابه. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین مبلمان, کولر, سایبان, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
380 000 € 3140 €/m²
  • کد شی 64607
  • مربع متر 121 m²
  • فاصله تا دریا 8250 m
فروش
390 000 € 2294 €/m²
  • کد شی 63020
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 5
فروش
275 000 € 2750 €/m²
  • کد شی 66053
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
500 000 € 3787 €/m²
  • کد شی 65439
  • مربع متر 132 m²
  • Rooms 3
فروش
350 000 € 4069 €/m²
  • کد شی 65194
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 4
فروش
465 000 € 2162 €/m²
  • کد شی 61585
  • مربع متر 215 m²
  • Rooms 6
فروش
390 000 € 3900 €/m²
  • کد شی 61749
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
400 000 € 1666 €/m²
  • کد شی 41833
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 6
فروش
450 000 € 4455 €/m²
  • کد شی 56942
  • مربع متر 101 m²
  • Rooms 4
فروش
410 000 € 3904 €/m²
  • کد شی 57205
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه