فروش - دوبلکس 240 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - شمال اکالی
400 000 €
1667 €/m²
Property 41833 photo 1
Property 41833 photo 2
Property 41833 photo 3
Property 41833 photo 4
Property 41833 photo 5
Property 41833 photo 6
Property 41833 photo 7
Property 41833 photo 8
Property 41833 photo 9

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 2019
  • تعداد اتاق ها: 6
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 11000 m
  • فاصله از فرودگاه: 34 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Storage room
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 240 متر مربع در آتن. خانه واقع در 3 طبقه. طبقه نیمه زیر زمین شامل اتاق نشیمن. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. دوبلکس دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, پارکینگ اختصاصی, گاراژ, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
550 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 65140
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
فروش
435 000 € 3655 €/m²
  • کد شی 57502
  • مربع متر 119 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
350 000 € 3125 €/m²
  • کد شی 64608
  • مربع متر 112 m²
  • فاصله تا دریا 8250 m
فروش
355 000 € 3550 €/m²
  • کد شی 56861
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
565 000 € 4870 €/m²
  • کد شی 63154
  • مربع متر 116 m²
  • Rooms 4
فروش
380 000 € 2714 €/m²
  • کد شی 34583
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 2558 €/m²
  • کد شی 61592
  • مربع متر 215 m²
  • Rooms 5
فروش
590 000 € 5514 €/m²
  • کد شی 65060
  • مربع متر 107 m²
  • Rooms 3
فروش
350 000 € 4069 €/m²
  • کد شی 65194
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 4
فروش
390 000 € 2294 €/m²
  • کد شی 63020
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه