770 000 €
1838 €/m²
Property 65844 photo 1
Property 65844 photo 2
Property 65844 photo 3
Property 65844 photo 4
Property 65844 photo 5
Property 65844 photo 6
Property 65844 photo 7
Property 65844 photo 8
Property 65844 photo 9

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 1957
  • سال نوسازی: 2010
  • تعداد اتاق ها: 6
  • وضعیت: Old building
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3

خدمات

  • شومینه
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش مساحت ساختمان 419 متر مربع در آتن. ساختمان در 4 طبقه طبقه نیمه زیر زمین يتكون من طبقه همکف يتكون من غرفة نوم واحدة, غرفة الجلوس, آغرفة مطبخ واحد , حمام واحد. طبقه 1 يتكون من 2 غرف نوم, غرفة الجلوس, آغرفة مطبخ واحد , حمام واحد. Loft يتكون من غرفة نوم واحدة, الاستحمام. ساختمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به شهر.{همچنین شومینه, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
850 000 € 1700 €/m²
  • کد شی 61606
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
900 000 € 750 000 € 1162 €/m²
  • کد شی 62391
  • مربع متر 645 m²
  • فاصله تا دریا 8498 m
فروش
890 000 € 1207 €/m²
  • کد شی 20539
  • مربع متر 737 m²
  • فاصله تا دریا 6500 m
فروش
1 050 000 € 1750 €/m²
  • کد شی 53238
  • مربع متر 600 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
650 000 € 1547 €/m²
  • کد شی 30898
  • مربع متر 420 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
فروش
800 000 € 871 €/m²
  • کد شی 35801
  • مربع متر 918 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
960 000 € 2051 €/m²
  • کد شی 47328
  • مربع متر 468 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m

اشتراک خبرنامه