480 000 €
1067 €/m²
Property 61032 photo 1
Property 61032 photo 2
Property 61032 photo 3
Property 61032 photo 4
Property 61032 photo 5
Property 61032 photo 6
Property 61032 photo 7
Property 61032 photo 8
Property 61032 photo 9
Property 61032 photo 10
Property 61032 photo 11
Property 61032 photo 12
Property 61032 photo 13
Property 61032 photo 14
Property 61032 photo 15

Details

  • سال ساخت: 1998
  • تعداد اتاق ها: 10
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • فاصله از دریا: 450 m
  • فاصله از فرودگاه: 202 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش خانه0 طبقه با متراژ 450 متر مربع در پلپونز. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو سیستم گرمایشی, انبار.

پلپونز

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه