470 000 €
1734 €/m²
Property 61878 photo 1
Property 61878 photo 2
Property 61878 photo 3
Property 61878 photo 4
Property 61878 photo 5
Property 61878 photo 6
Property 61878 photo 7

Details

  • سال ساخت: 2004
  • تعداد اتاق ها: 7
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 6
  • فاصله از دریا: 36000 m
  • فاصله از فرودگاه: 280 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 271 متر مربع در پلپونز. طبقه همکف شامل 3 اتاق نشیمن, 3 آشپزخانه, دوش, 2 توالت. طبقه 1 شامل 4 اتاق خواب, 3 دوش. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, سیستم گرمایشی, انبار.

پلپونز

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه