315 000 €
2480 €/m²
Property 64418 photo 1
Property 64418 photo 2
Property 64418 photo 3
Property 64418 photo 4
Property 64418 photo 5
Property 64418 photo 6
Property 64418 photo 7
Property 64418 photo 8
Property 64418 photo 9
Property 64418 photo 10
Property 64418 photo 11
Property 64418 photo 12
Property 64418 photo 13

Details

  • سال ساخت: 2009
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: برق
  • Type of flooring: tiles
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 1800 m
  • فاصله از فرودگاه: 56 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room
  • راه پله داخلی
  • Holiday home

توضیحات

برای فروش خانه3 طبقه با متراژ 127 متر مربع در پلپونز. طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, حمام. Semi-first floor شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه. طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, دوش. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, شومینه, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, انبار.

پلپونز

Location

حقایق مشابه

فروش
290 000 € 1115 €/m²
  • کد شی 57158
  • مربع متر 260 m²
  • Rooms 7
فروش
306 000 € 300 000 € 1960 €/m²
  • کد شی 58234
  • مربع متر 153 m²
  • Rooms 4
فروش
285 000 € 1425 €/m²
  • کد شی 59857
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
375 000 € 3409 €/m²
  • کد شی 60146
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 4
فروش
280 000 € 260 000 € 1575 €/m²
  • کد شی 60815
  • مربع متر 165 m²
  • Rooms 6
فروش
365 000 € 1460 €/m²
  • کد شی 61205
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 5
فروش
270 000 € 1588 €/m²
  • کد شی 64916
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 5
فروش
270 000 € 1800 €/m²
  • کد شی 65185
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 5
فروش
280 000 € 1555 €/m²
  • کد شی 65607
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 6
فروش
275 000 € 1833 €/m²
  • کد شی 65666
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 6

اشتراک خبرنامه