فروش - اپارتمان 2630 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز
1 100 000 €
418 €/m²
Property 51896 photo 1
Property 51896 photo 2
  • کد شی 51896
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 2630 m²
  • مساحت زمین 1722 m²
  • منطقه آتن
  • Location آتن - مرکز (آتیکا)

Details

  • سال ساخت: 2003
  • فاصله از دریا: 12000 m
  • فاصله از فرودگاه: 34 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 2630 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
1 155 000 € 5775 €/m²
  • کد شی 38656
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 3
فروش
1 260 000 € 6300 €/m²
  • کد شی 38662
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 6
فروش
1 600 000 € 9411 €/m²
  • کد شی 49916
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 4
فروش
960 000 € 7007 €/m²
  • کد شی 50743
  • مربع متر 137 m²
  • Rooms 4
فروش
1 100 000 € 418 €/m²
  • کد شی 51896
  • مربع متر 2630 m²
  • فاصله تا دریا 12000 m
فروش
950 000 € 5757 €/m²
  • کد شی 52988
  • مربع متر 165 m²
  • Rooms 4
فروش
896 000 € 8784 €/m²
  • کد شی 56037
  • مربع متر 102 m²
  • Rooms 3
فروش
1 280 000 € 10078 €/m²
  • کد شی 56256
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 3
فروش
1 350 000 € 7258 €/m²
  • کد شی 56963
  • مربع متر 186 m²
  • Rooms 5
فروش
1 200 000 € 13636 €/m²
  • کد شی 57087
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه