1 350 000 €
7181 €/m²
Property 9147 photo 1
Property 9147 photo 2
Property 9147 photo 3
Property 9147 photo 4
Property 9147 photo 5
Property 9147 photo 6
Property 9147 photo 7
Property 9147 photo 8
Property 9147 photo 9
Property 9147 photo 10
Property 9147 photo 11
Property 9147 photo 12
Property 9147 photo 13
Property 9147 photo 14
Property 9147 photo 15
Property 9147 photo 16
Property 9147 photo 17
Property 9147 photo 18
Property 9147 photo 19
Property 9147 photo 20
Property 9147 photo 21
Property 9147 photo 22
Property 9147 photo 23
Property 9147 photo 24
Property 9147 photo 25
Property 9147 photo 26
Property 9147 photo 27
Property 9147 photo 28
Property 9147 photo 29
Property 9147 photo 30
Property 9147 photo 31
Property 9147 photo 32

Details

  • سال ساخت: 2012
  • تعداد اتاق ها: 6
  • امکانات دیگر: два колодца , ставни на електронной системе управление
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 150 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 2,5 km
  • فاصله از فرودگاه: 19 km

توضیحات

برای فروش ویلا 1 طبقه با متراژ 188 متر مربع در کورفو. خانه شامل 5 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , 2 حمام, دوش, توالت, 3 انبار. ویلا دارای طرح جلو {همچنین شومینه, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
1 600 000 € 5405 €/m²
  • کد شی 21069
  • مربع متر 296 m²
  • Rooms 6
فروش
1 600 000 € 5280 €/m²
  • کد شی 21070
  • مربع متر 303 m²
  • Rooms 6
فروش
1 900 000 € 7600 €/m²
  • کد شی 23038
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 6
فروش
1 700 000 € 6296 €/m²
  • کد شی 24586
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 5
فروش
1 400 000 € 5833 €/m²
  • کد شی 32485
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 4
فروش
1 400 000 € 5833 €/m²
  • کد شی 32486
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 4
فروش
1 300 000 € 3823 €/m²
  • کد شی 33588
  • مربع متر 340 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
1 400 000 € 4827 €/m²
  • کد شی 33598
  • مربع متر 290 m²
  • Rooms 4
فروش
1 650 000 € 4125 €/m²
  • کد شی 46664
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 50 m
فروش
1 200 000 € 7741 €/m²
  • کد شی 50061
  • مربع متر 155 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه