1 150 000 €
7278 €/m²
Property 65134 photo 1
Property 65134 photo 2
Property 65134 photo 3
Property 65134 photo 4
Property 65134 photo 5
Property 65134 photo 6
Property 65134 photo 7
Property 65134 photo 8
Property 65134 photo 9
Property 65134 photo 10
Property 65134 photo 11
Property 65134 photo 12

Details

  • تعداد طبقات: 4
  • سال ساخت: 2026
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: پمپ گرمایش
  • وضعیت: Under construction
  • Energy Class: الف+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 215 m
  • فاصله از فرودگاه: 34 km

خدمات

  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره
  • Luxury home
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 158 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 5 شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت. طبقه 6 شامل 3 اتاق خواب, 3 دوش. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین کولر, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه