فروش - دوبلکس 306 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Palaio Faliro
1 000 000 €
3268 €/m²
Property 19509 photo 1
Property 19509 photo 2
Property 19509 photo 3
Property 19509 photo 4
Property 19509 photo 5
Property 19509 photo 6
Property 19509 photo 7
Property 19509 photo 8
Property 19509 photo 9
Property 19509 photo 10
Property 19509 photo 11
Property 19509 photo 12
Property 19509 photo 13
Property 19509 photo 14
Property 19509 photo 15
Property 19509 photo 16
Property 19509 photo 17
Property 19509 photo 18
Property 19509 photo 19

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 1973
  • سال نوسازی: 2001
  • تعداد اتاق ها: 8
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 50 m
  • فاصله از فرودگاه: 21 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 306 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 6 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, اتاق نشیمن, 2 حمام. طبقه 7 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, حمام, توالت. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, شومینه, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
860 000 € 5931 €/m²
  • کد شی 65063
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 4
فروش
900 000 € 5142 €/m²
  • کد شی 58918
  • مربع متر 175 m²
  • Rooms 5
فروش
810 000 € 5062 €/m²
  • کد شی 64965
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
880 000 € 7927 €/m²
  • کد شی 58420
  • مربع متر 111 m²
  • Rooms 4
فروش
825 000 € 6066 €/m²
  • کد شی 58923
  • مربع متر 136 m²
  • Rooms 4
فروش
1 050 000 € 4375 €/m²
  • کد شی 14288
  • مربع متر 240 m²
  • فاصله تا دریا 630 m
فروش
880 000 € 5866 €/m²
  • کد شی 64719
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه