فروش - دوبلکس 230 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Voula
950 000 €
4130 €/m²
Property 3090 photo 1
Property 3090 photo 2
Property 3090 photo 3
Property 3090 photo 4
Property 3090 photo 5
Property 3090 photo 6
Property 3090 photo 7
Property 3090 photo 8
Property 3090 photo 9
Property 3090 photo 10
Property 3090 photo 11
Property 3090 photo 12
Property 3090 photo 13
Property 3090 photo 14
Property 3090 photo 15
Property 3090 photo 16
Property 3090 photo 17
Property 3090 photo 18
Property 3090 photo 19
  • کد شی 3090
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک دوبلکس
  • مربع متر 230 m²
  • مساحت زمین 150 m²
  • منطقه آتن
  • Location آتیکا () | Voula (آتن - جنوب)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • آوریل: 18,95%
  • تعداد اتاق ها: 4: 3 спальни, гостиная, кухня, 3 ванные (одна из них с джакузи)
  • امکانات دیگر: сад с барбекю, частный бассейн, сигнализация, автономное отопление, кондиционер в каждом помещении, проводка для спутникового тв, хорошая звуко- и теплоизоляция
  • فاصله از دریا: 800 m
  • فاصله از فرودگاه: 19 km

خدمات

  • پارکینگ
  • رو به دریا
  • استخر
  • آسانسور
  • شومینه

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 230 متر مربع در آتن. خانه واقع در 0 طبقه. دوبلکس دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین مبلمان, شومینه, استخر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور.

یک ویلای  زیبا در حومه معتبر آتن، وولا به فروش می رسد. این یکی از ثروتمندترین و نخبه ترین مناطق جنوبی پایتخت است. این ویلا دارای طراحی هوشمند است: شامل یک بالکن داخلی با سالن پذیرایی قابل مشاهده با شومینه است. مساحت خانه 230 متر مربع است و از سه اتاق خواب (یکی با اتاق مستر)، یک اتاق نشیمن بزرگ با شومینه، آشپزخانه و 2 حمام تشکیل شده است. خانه دارای سیستم هشدار ، گرمایش فردی ، تهویه مطبوع در همه اتاق ها ، عایق حرارتی و صوتی خوب ، سیم کشی تلویزیون ماهواره ای ، آسانسور وجود دارد. فضای پارکینگ برای 2 ماشین وجود دارد.