1 025 000 €
7218 €/m²
Property 65346 photo 1
Property 65346 photo 2
Property 65346 photo 3
Property 65346 photo 4
Property 65346 photo 5
Property 65346 photo 6
Property 65346 photo 7
Property 65346 photo 8
Property 65346 photo 9
Property 65346 photo 10
Property 65346 photo 11
Property 65346 photo 12
Property 65346 photo 13

Details

  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 4
  • محل اقامت: 142
  • سیستم گرمایش: برق
  • وضعیت: Under construction
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 1900 m
  • فاصله از فرودگاه: 26 km

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 142 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 3 شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 4 شامل 3 اتاق خواب, 2 حمام. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
940 000 € 6225 €/m²
  • کد شی 65137
  • مربع متر 151 m²
  • Rooms 4
فروش
890 000 € 6137 €/m²
  • کد شی 64880
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 4
فروش
850 000 € 5629 €/m²
  • کد شی 64672
  • مربع متر 151 m²
  • Rooms 4
فروش
895 000 € 3729 €/m²
  • کد شی 14287
  • مربع متر 240 m²
  • فاصله تا دریا 1400 m

اشتراک خبرنامه