850 000 €
5629 €/m²
Property 64672 photo 1
Property 64672 photo 2
Property 64672 photo 3
Property 64672 photo 4
Property 64672 photo 5
Property 64672 photo 6
Property 64672 photo 7
Property 64672 photo 8
Property 64672 photo 9
Property 64672 photo 10
Property 64672 photo 11
Property 64672 photo 12
Property 64672 photo 13
Property 64672 photo 14
Property 64672 photo 15
Property 64672 photo 16
Property 64672 photo 17
Property 64672 photo 18
Property 64672 photo 19
Property 64672 photo 20
Property 64672 photo 21
Property 64672 photo 22
Property 64672 photo 23
Property 64672 photo 24
Property 64672 photo 25

Details

  • سال ساخت: 2008
  • سال نوسازی: 2019
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 1200 m
  • فاصله از فرودگاه: 35 km

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 151 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 5 شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , توالت, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 6 شامل 3 اتاق خواب, 2 دوش. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر.{همچنین شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
850 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 61535
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 5
فروش
810 000 € 5062 €/m²
  • کد شی 64965
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
940 000 € 7401 €/m²
  • کد شی 64215
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 4
فروش
945 000 € 870 000 € 4578 €/m²
  • کد شی 8404
  • مربع متر 190 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
820 000 € 2837 €/m²
  • کد شی 51492
  • مربع متر 289 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 56947
  • مربع متر 224 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه