فروش - دوبلکس 240 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز
895 000 €
3729 €/m²
Property 14287 photo 1
Property 14287 photo 2
Property 14287 photo 3
Property 14287 photo 4
Property 14287 photo 5
Property 14287 photo 6
Property 14287 photo 7
Property 14287 photo 8
  • کد شی 14287
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک دوبلکس
  • مربع متر 240 m²
  • منطقه آتن
  • Location آتن - مرکز (آتیکا)

Details

  • سال ساخت: 2008
  • فاصله از دریا: 1400 m
  • فاصله از فرودگاه: 18 km

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 240 متر مربع در آتن. خانه واقع در 0 طبقه. دوبلکس دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
895 000 € 3729 €/m²
  • کد شی 14287
  • مربع متر 240 m²
  • فاصله تا دریا 1400 m
فروش
760 000 € 2714 €/m²
  • کد شی 36925
  • مربع متر 280 m²
  • Rooms 5
فروش
830 000 € 800 000 € 7547 €/m²
  • کد شی 62555
  • مربع متر 106 m²
  • فاصله تا دریا 1249 m
فروش
940 000 € 7401 €/m²
  • کد شی 64215
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 4
فروش
800 000 € 4907 €/m²
  • کد شی 65894
  • مربع متر 163 m²
  • Rooms 6
فروش
825 000 € 6066 €/m²
  • کد شی 58923
  • مربع متر 136 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه