940 000 €
6225 €/m²
Property 65137 photo 1
Property 65137 photo 2
Property 65137 photo 3
Property 65137 photo 4
Property 65137 photo 5
Property 65137 photo 6
Property 65137 photo 7
Property 65137 photo 8
Property 65137 photo 9
Property 65137 photo 10
Property 65137 photo 11
Property 65137 photo 12
Property 65137 photo 13
Property 65137 photo 14
Property 65137 photo 15

Details

  • تعداد طبقات: 6
  • سال ساخت: 2026
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: پمپ گرمایش
  • وضعیت: Under construction
  • Energy Class: الف+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 215 m
  • فاصله از فرودگاه: 34 km

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 151 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 1 شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , توالت. طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, 2 دوش. دوبلکس دارای طرح جلو {همچنین کولر, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
900 000 € 6000 €/m²
  • کد شی 63853
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 4
فروش
830 000 € 3915 €/m²
  • کد شی 46659
  • مربع متر 212 m²
  • Rooms 4
فروش
940 000 € 6225 €/m²
  • کد شی 65137
  • مربع متر 151 m²
  • Rooms 4
فروش
945 000 € 870 000 € 4578 €/m²
  • کد شی 8404
  • مربع متر 190 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
880 000 € 7927 €/m²
  • کد شی 58420
  • مربع متر 111 m²
  • Rooms 4
فروش
810 000 € 5062 €/m²
  • کد شی 64965
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
850 000 € 5902 €/m²
  • کد شی 64863
  • مربع متر 144 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه