فروش - اپارتمان 125 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب الینیکو
530 000 €
4240 €/m²
Property 65448 photo 1
Property 65448 photo 2
Property 65448 photo 3
Property 65448 photo 4
Property 65448 photo 5
Property 65448 photo 6
Property 65448 photo 7
Property 65448 photo 8
Property 65448 photo 9
Property 65448 photo 10
Property 65448 photo 11
Property 65448 photo 12
Property 65448 photo 13
Property 65448 photo 14
Property 65448 photo 15
Property 65448 photo 16

Details

  • سال ساخت: 2000
  • سال نوسازی: 2025
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Energy Class: الف
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 2400 m
  • فاصله از فرودگاه: 30 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 125 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
440 000 € 3666 €/m²
  • کد شی 20372
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
650 000 € 5416 €/m²
  • کد شی 21909
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 2291 €/m²
  • کد شی 33477
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 4
فروش
745 000 € 4656 €/m²
  • کد شی 34315
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 3
فروش
450 000 € 3813 €/m²
  • کد شی 36234
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 4
فروش
580 000 € 6170 €/m²
  • کد شی 36378
  • مربع متر 94 m²
  • Rooms 4
فروش
700 000 € 4320 €/m²
  • کد شی 38732
  • مربع متر 162 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 3508 €/m²
  • کد شی 41764
  • مربع متر 171 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه