فروش - اپارتمان 90 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب گلیفادا
450 000 €
5000 €/m²
Property 46911 photo 1
Property 46911 photo 2
Property 46911 photo 3
Property 46911 photo 4
Property 46911 photo 5
Property 46911 photo 6
Property 46911 photo 7
Property 46911 photo 8
Property 46911 photo 9
Property 46911 photo 10
Property 46911 photo 11
Property 46911 photo 12
Property 46911 photo 13

Details

  • سال ساخت: 2010
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 2500 m
  • فاصله از فرودگاه: 12 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • Satellite TV

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 90 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, باربیکیو آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
420 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 55977
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
385 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 56727
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
400 000 € 5128 €/m²
  • کد شی 56728
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
400 000 € 5063 €/m²
  • کد شی 56730
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3
فروش
395 000 € 3291 €/m²
  • کد شی 57670
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
419 000 € 5513 €/m²
  • کد شی 57983
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 3
فروش
385 000 € 3850 €/m²
  • کد شی 58061
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
400 000 € 3883 €/m²
  • کد شی 58949
  • مربع متر 103 m²
  • Rooms 3
فروش
404 000 € 4590 €/m²
  • کد شی 58950
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
416 000 € 4378 €/m²
  • کد شی 58953
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه