فروش - اپارتمان 150 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Palaio Faliro
620 000 €
4133 €/m²
Property 65460 photo 1
Property 65460 photo 2
Property 65460 photo 3
Property 65460 photo 4
Property 65460 photo 5
Property 65460 photo 6
Property 65460 photo 7
Property 65460 photo 8
Property 65460 photo 9
Property 65460 photo 10
Property 65460 photo 11
Property 65460 photo 12
Property 65460 photo 13
Property 65460 photo 14
Property 65460 photo 15
Property 65460 photo 16
Property 65460 photo 17
Property 65460 photo 18
Property 65460 photo 19

Details

  • تعداد طبقات: 8
  • سال ساخت: 1999
  • سال نوسازی: 2020
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 700 m
  • فاصله از فرودگاه: 37 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 150 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 4 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 دوش, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, شومینه, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
705 000 € 5507 €/m²
  • کد شی 65052
  • مربع متر 128 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 6666 €/m²
  • کد شی 65133
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
630 000 € 5478 €/m²
  • کد شی 65195
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4
فروش
510 000 € 3187 €/m²
  • کد شی 65254
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
530 000 € 4491 €/m²
  • کد شی 65334
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 4
فروش
553 000 € 6583 €/m²
  • کد شی 65337
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
624 500 € 6643 €/m²
  • کد شی 65338
  • مربع متر 94 m²
  • Rooms 3
فروش
614 000 € 6395 €/m²
  • کد شی 65339
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 3
فروش
536 000 € 6536 €/m²
  • کد شی 65340
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
587 500 € 6994 €/m²
  • کد شی 65341
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه