فروش - اپارتمان 101 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب آلیموس
570 000 € 480 000 €
4752 €/m²
Property 62103 photo 1
Property 62103 photo 2
Property 62103 photo 3
Property 62103 photo 4
Property 62103 photo 5
Property 62103 photo 6
Property 62103 photo 7
Property 62103 photo 8
Property 62103 photo 9
Property 62103 photo 10
Property 62103 photo 11
Property 62103 photo 12
Property 62103 photo 13
Property 62103 photo 14
Property 62103 photo 15
Property 62103 photo 16
Property 62103 photo 17
Property 62103 photo 18
Property 62103 photo 19
Property 62103 photo 20
Property 62103 photo 21
Property 62103 photo 22
Property 62103 photo 23
Property 62103 photo 24
Property 62103 photo 25
Property 62103 photo 26
Property 62103 photo 27

Details

  • طبقه: طبقه 5
  • سال ساخت: 1977
  • سال نوسازی: 2023
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 300 m
  • فاصله از فرودگاه: 30 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 101 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش. اپارتمان دارای طرح دو نما این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
650 000 € 4642 €/m²
  • کد شی 56370
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 3
فروش
473 000 € 4876 €/m²
  • کد شی 56590
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3
فروش
500 000 € 4950 €/m²
  • کد شی 56726
  • مربع متر 101 m²
  • Rooms 4
فروش
500 000 € 5154 €/m²
  • کد شی 56729
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 4
فروش
675 000 € 3750 €/m²
  • کد شی 56769
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 4
فروش
535 000 € 2454 €/m²
  • کد شی 57495
  • مربع متر 218 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 5454 €/m²
  • کد شی 57679
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
فروش
850 000 € 6692 €/m²
  • کد شی 58091
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه