255 000 €
6071 €/m²
Property 65843 photo 1
Property 65843 photo 2
Property 65843 photo 3
Property 65843 photo 4
Property 65843 photo 5

Details

  • سال ساخت: 1989
  • سال نوسازی: 2026
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: برق
  • Energy Class: C
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 2400 m
  • فاصله از فرودگاه: 29 km

خدمات

  • دو جداره
  • Golden Visa

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 42 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. Semi-first floor شامل طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. دوبلکس دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, کولر, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
255 000 € 6071 €/m²
  • کد شی 65843
  • مربع متر 42 m²
  • Rooms 2
فروش
355 000 € 3550 €/m²
  • کد شی 56861
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
275 000 € 1697 €/m²
  • کد شی 65889
  • مربع متر 162 m²
  • Rooms 5
فروش
380 000 € 2714 €/m²
  • کد شی 34583
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4
فروش
380 000 € 3140 €/m²
  • کد شی 64607
  • مربع متر 121 m²
  • فاصله تا دریا 8250 m
فروش
210 000 € 3181 €/m²
  • کد شی 38169
  • مربع متر 66 m²
  • Rooms 2
فروش
265 000 € 2650 €/m²
  • کد شی 62873
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
275 000 € 2750 €/m²
  • کد شی 66053
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
320 000 € 3478 €/m²
  • کد شی 54314
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 3
فروش
340 000 € 2344 €/m²
  • کد شی 22434
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 6

اشتراک خبرنامه