فروش - دوبلکس 162 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - غرب آچارنس
275 000 €
1698 €/m²
Property 65889 photo 1
Property 65889 photo 2
Property 65889 photo 3
Property 65889 photo 4
Property 65889 photo 5
Property 65889 photo 6
Property 65889 photo 7
Property 65889 photo 8
Property 65889 photo 9
Property 65889 photo 10
Property 65889 photo 11
Property 65889 photo 12
Property 65889 photo 13
Property 65889 photo 14
Property 65889 photo 15
Property 65889 photo 16
Property 65889 photo 17
Property 65889 photo 18
Property 65889 photo 19
Property 65889 photo 20
Property 65889 photo 21
Property 65889 photo 22
Property 65889 photo 23
Property 65889 photo 24
Property 65889 photo 25
Property 65889 photo 26
Property 65889 photo 27

Details

  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3

خدمات

  • شومینه
  • دو جداره
  • راه پله داخلی

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 162 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, حمام, دوش. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین شومینه, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
255 000 € 6071 €/m²
  • کد شی 65843
  • مربع متر 42 m²
  • Rooms 2
فروش
350 000 € 4069 €/m²
  • کد شی 65194
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 4
فروش
380 000 € 2714 €/m²
  • کد شی 34583
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4
فروش
265 000 € 2650 €/m²
  • کد شی 62873
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
300 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 24359
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
400 000 € 4705 €/m²
  • کد شی 54390
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 4
فروش
390 000 € 2294 €/m²
  • کد شی 63020
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 5
فروش
275 000 € 2750 €/m²
  • کد شی 66053
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
350 000 € 3125 €/m²
  • کد شی 64608
  • مربع متر 112 m²
  • فاصله تا دریا 8250 m

اشتراک خبرنامه