فروش - اپارتمان 89 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز آتیکی
180 000 €
2022 €/m²
Property 66044 photo 1
Property 66044 photo 2
Property 66044 photo 3
Property 66044 photo 4
Property 66044 photo 5
Property 66044 photo 6
Property 66044 photo 7
Property 66044 photo 8
Property 66044 photo 9
Property 66044 photo 10
Property 66044 photo 11
Property 66044 photo 12
Property 66044 photo 13
Property 66044 photo 14

Details

  • طبقه: 5
  • سال ساخت: 2005
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 11500 m
  • فاصله از فرودگاه: 22 km

خدمات

  • دو جداره
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 89 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 5 طبقه و شامل طبقه 5 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, گاراژ, سیستم گرمایشی. ساختمان بدون آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
230 000 € 2555 €/m²
  • کد شی 56793
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
260 000 € 2363 €/m²
  • کد شی 56796
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
فروش
260 000 € 2954 €/m²
  • کد شی 56818
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
195 000 € 2074 €/m²
  • کد شی 56872
  • مربع متر 94 m²
  • Rooms 3
فروش
200 000 € 1818 €/m²
  • کد شی 57400
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 4
فروش
265 000 € 3397 €/m²
  • کد شی 57401
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
190 000 € 2714 €/m²
  • کد شی 57429
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
225 000 € 1906 €/m²
  • کد شی 57458
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 4
فروش
260 000 € 2476 €/m²
  • کد شی 57470
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه