فروش - اپارتمان 62 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Palaio Faliro
155 000 €
2500 €/m²
Property 66066 photo 1
Property 66066 photo 2
Property 66066 photo 3
Property 66066 photo 4
Property 66066 photo 5
Property 66066 photo 6
Property 66066 photo 7
Property 66066 photo 8
Property 66066 photo 9
Property 66066 photo 10
Property 66066 photo 11
Property 66066 photo 12
Property 66066 photo 13

Details

  • سال ساخت: 1958
  • سال نوسازی: 2003
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: برق
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 820 m
  • فاصله از فرودگاه: 36 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 62 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین کولر, سایبان, سیستم گرمایشی. ساختمان بدون آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
208 000 € 2773 €/m²
  • کد شی 65595
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 2
فروش
230 000 € 3239 €/m²
  • کد شی 65778
  • مربع متر 71 m²
  • Rooms 3
فروش
125 000 € 1562 €/m²
  • کد شی 65788
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
200 000 € 1388 €/m²
  • کد شی 65792
  • مربع متر 144 m²
  • Rooms 3
فروش
139 000 € 1404 €/m²
  • کد شی 65922
  • مربع متر 99 m²
  • Rooms 3
فروش
130 000 € 2363 €/m²
  • کد شی 65937
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 2
فروش
215 000 € 2621 €/m²
  • کد شی 66032
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
150 000 € 1500 €/m²
  • کد شی 66037
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
180 000 € 2022 €/m²
  • کد شی 66044
  • مربع متر 89 m²
  • Rooms 3
فروش
200 000 € 2564 €/m²
  • کد شی 66046
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه