فروش - اپارتمان 82 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز گودی
230 000 € 220 000 €
2683 €/m²
Property 56643 photo 1
Property 56643 photo 2
Property 56643 photo 3
Property 56643 photo 4
Property 56643 photo 5
Property 56643 photo 6
Property 56643 photo 7
Property 56643 photo 8
Property 56643 photo 9
Property 56643 photo 10
Property 56643 photo 11
Property 56643 photo 12
Property 56643 photo 13
Property 56643 photo 14
Property 56643 photo 15

Details

  • طبقه: طبقه 3
  • سال ساخت: 1970
  • سال نوسازی: 2016
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 9500 m
  • فاصله از فرودگاه: 29 km

خدمات

  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 82 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, سیستم گرمایشی. ساختمان بدون آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
205 000 € 2383 €/m²
  • کد شی 63980
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 3
فروش
200 000 € 3846 €/m²
  • کد شی 64225
  • مربع متر 52 m²
  • Rooms 3
فروش
280 000 € 7777 €/m²
  • کد شی 64277
  • مربع متر 36 m²
  • Rooms 2
فروش
250 000 € 4629 €/m²
  • کد شی 64504
  • مربع متر 54 m²
  • Rooms 2
فروش
280 000 € 2276 €/m²
  • کد شی 64603
  • مربع متر 123 m²
  • Rooms 4
فروش
305 000 € 6489 €/m²
  • کد شی 64722
  • مربع متر 47 m²
  • Rooms 2
فروش
240 000 € 6000 €/m²
  • کد شی 64821
  • مربع متر 40 m²
  • Rooms 2
فروش
315 000 € 5727 €/m²
  • کد شی 64830
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه