فروش - زمین 4500 m² در حومه تسالونیکی

یونان تسالونیکی تسالونیکی - حومه ترمی
420 000 €
93 €/m²
Property 66086 photo 1
Property 66086 photo 2
Property 66086 photo 3
Property 66086 photo 4

Details

  • Floor area ratio: 0,05
  • فاصله از دریا: 6000 m
  • فاصله از فرودگاه: 10 km

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 4500 متر مربع در حومه تسالونیکی.خارج از طرح شهر است.. ر محوطه: ساختمان, لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 225 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

حومه تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
410 000 € 113 €/m²
  • کد شی 58448
  • مربع متر 3600 m²
  • فاصله تا دریا 16 m
فروش
350 000 € 368 €/m²
  • کد شی 59576
  • مربع متر 949 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
550 000 € 130 €/m²
  • کد شی 60089
  • مربع متر 4200 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
470 000 € 430 000 € 119 €/m²
  • کد شی 60103
  • مربع متر 3600 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
570 000 € 25 €/m²
  • کد شی 60725
  • مربع متر 22185 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
500 000 € 142 €/m²
  • کد شی 60961
  • مربع متر 3520 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
420 000 € 68 €/m²
  • کد شی 62209
  • مربع متر 6100 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
فروش
460 000 € 220 €/m²
  • کد شی 62244
  • مربع متر 2084 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
535 000 € 178 €/m²
  • کد شی 62508
  • مربع متر 3000 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
420 000 € 76 €/m²
  • کد شی 62509
  • مربع متر 5500 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m

اشتراک خبرنامه