185 000 €
2176 €/m²
Property 8127 photo 1
Property 8127 photo 2
Property 8127 photo 3
Property 8127 photo 4
Property 8127 photo 5
Property 8127 photo 6
Property 8127 photo 7
Property 8127 photo 8
Property 8127 photo 9
Property 8127 photo 10
Property 8127 photo 11

Details

  • سال ساخت: 2007
  • تعداد اتاق ها: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 12000 m
  • فاصله از فرودگاه: 35 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 85 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 6 طبقه و شامل طبقه 6 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
170 000 € 4146 €/m²
  • کد شی 65308
  • مربع متر 41 m²
  • Rooms 2
فروش
180 000 € 4390 €/m²
  • کد شی 65309
  • مربع متر 41 m²
  • Rooms 2
فروش
185 000 € 4512 €/m²
  • کد شی 65311
  • مربع متر 41 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 5744 €/m²
  • کد شی 65317
  • مربع متر 47 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 7941 €/m²
  • کد شی 65319
  • مربع متر 34 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 5400 €/m²
  • کد شی 65320
  • مربع متر 50 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 6750 €/m²
  • کد شی 65348
  • مربع متر 40 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 6923 €/m²
  • کد شی 65349
  • مربع متر 39 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 9310 €/m²
  • کد شی 65350
  • مربع متر 29 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 9642 €/m²
  • کد شی 65351
  • مربع متر 28 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه