BOMO پروژه ها

از Grekodom Development
پروژه های BOMO را کشف کنید، مجموعه ای اختصاصی از پروژه های املاک و مستغلات در یونان که توسط Grekodom Development توسعه یافته و ارائه شده است. Grekodom Development یک توسعه دهنده برجسته املاک با سال ها تجربه در بازار املاک یونان است. مجموعه BOMO شامل مجموعه ای دقیق از آپارتمان ها، ویلاها، دوبلکس ها و مجتمع های مسکونی است. تمام املاک BOMO در مکان های ممتاز در سراسر یونان واقع شده اند. این پروژه ها هم برای سرمایه گذاری ملکی و هم برای مالکیت خصوصی ایده آل هستند. هر پروژه BOMO به گونه ای طراحی شده است که استانداردهای بالای کیفیت ساخت و طراحی معماری مدرن را برآورده کند. تأکید ویژه ای بر ارزش بلندمدت و پتانسیل سرمایه گذاری پایدار وجود دارد. املاک BOMO برای خریدارانی که به دنبال املاک یونانی برای فروش، خانه های تعطیلات یا سرمایه گذاری های درآمدزا هستند، بسیار مناسب است. با تمرکز بر موقعیت های استراتژیک، نزدیکی به دریا و تقاضای قوی برای اجاره، پروژه های BOMO فرصت های سرمایه گذاری جذابی ارائه می دهند. مجموعه BOMO را کاوش کنید و ملک ایده آل خود را در یونان بیابید که با تخصص و قابلیت اطمینان Grekodom Development پشتیبانی می شود.
construction
Recommended فروش
  • کد شی 63590
  • مربع متر 528 m²
  • تعداد اتاق ها 16
Recommended فروش
  • کد شی 60040
  • مربع متر 2361 m²
Recommended فروش
  • کد شی 57258
  • مربع متر 2611 m²
Recommended فروش
  • کد شی 56322
  • مربع متر 502 m²
Recommended فروش
  • کد شی 54544
  • مربع متر 4429 m²
Recommended فروش
  • کد شی 51890
  • مربع متر 1611 m²
Recommended فروش
  • کد شی 51845
  • مربع متر 753 m²

76 اشیاء در 1 صفحه

انحصاری فروش
279 000 € 4292 €/m²
  • کد شی 63851
  • مربع متر 65 m²
  • Rooms 3
انحصاری فروش
319 000 € 4907 €/m²
  • کد شی 63936
  • مربع متر 65 m²
  • Rooms 3
Recommended فروش
200 000 € 3389 €/m²
  • کد شی 51993
  • مربع متر 59 m²
  • فاصله تا دریا 80 m
Recommended فروش
296 000 € 2446 €/m²
  • کد شی 58508
  • مربع متر 121 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
Recommended فروش
277 000 € 2451 €/m²
  • کد شی 58509
  • مربع متر 113 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
285 000 € 4596 €/m²
  • کد شی 60086
  • مربع متر 62 m²
  • Rooms 2
فروش
285 000 € 4596 €/m²
  • کد شی 60126
  • مربع متر 62 m²
  • Rooms 2
فروش
302 000 € 4575 €/m²
  • کد شی 60127
  • مربع متر 66 m²
  • Rooms 3
فروش
304 000 € 4606 €/m²
  • کد شی 60128
  • مربع متر 66 m²
  • Rooms 3
فروش
435 000 € 4350 €/m²
  • کد شی 60129
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
265 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 60141
  • مربع متر 53 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 6944 €/m²
  • کد شی 60142
  • مربع متر 36 m²
  • Rooms 2
فروش
260 000 € 5306 €/m²
  • کد شی 60145
  • مربع متر 49 m²
  • Rooms 2
فروش
265 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 60148
  • مربع متر 53 m²
  • Rooms 3
فروش
255 000 € 7083 €/m²
  • کد شی 60149
  • مربع متر 36 m²
  • Rooms 2
فروش
250 000 € 6944 €/m²
  • کد شی 60150
  • مربع متر 36 m²
  • Rooms 1
فروش
265 000 € 6022 €/m²
  • کد شی 60151
  • مربع متر 44 m²
  • Rooms 2
فروش
265 000 € 7361 €/m²
  • کد شی 60154
  • مربع متر 36 m²
  • Rooms 2
فروش
260 000 € 7222 €/m²
  • کد شی 60155
  • مربع متر 36 m²
  • Rooms 3
فروش
265 000 € 6022 €/m²
  • کد شی 60156
  • مربع متر 44 m²
  • Rooms 2
فروش
255 000 € 7727 €/m²
  • کد شی 60161
  • مربع متر 33 m²
  • Rooms 2
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 51848
  • مربع متر 52 m²
  • Rooms 2
فروش
275 000 € 5092 €/m²
  • کد شی 51849
  • مربع متر 54 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه