فروش - اپارتمان 36 m² در آتن

یونان آتیکا پیرئوس مرکز - بندر
260 000 €
7222 €/m²
Property 60155 photo 1
Property 60155 photo 2
Property 60155 photo 3
Property 60155 photo 4
Property 60155 photo 5
Property 60155 photo 6
Property 60155 photo 7
Property 60155 photo 8
Property 60155 photo 9
Property 60155 photo 10
Property 60155 photo 11
Property 60155 photo 12
Property 60155 photo 13
Property 60155 photo 14
Property 60155 photo 15
Property 60155 photo 16
Property 60155 photo 17
Property 60155 photo 18
Property 60155 photo 19

Details

  • تعداد طبقات: 11
  • طبقه: طبقه 5
  • تعداد اتاق ها: 3
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 600 m
  • فاصله از فرودگاه: 49 km

خدمات

  • آسانسور
  • Wifi
  • Golden Visa

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 36 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین کولر, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
245 000 € 2987 €/m²
  • کد شی 62243
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
310 000 € 2561 €/m²
  • کد شی 62253
  • مربع متر 121 m²
  • Rooms 4
فروش
250 000 € 6250 €/m²
  • کد شی 62330
  • مربع متر 40 m²
  • Rooms 2
فروش
275 000 € 6875 €/m²
  • کد شی 62386
  • مربع متر 40 m²
  • Rooms 2
فروش
285 000 € 5181 €/m²
  • کد شی 62422
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 2
فروش
335 000 € 3722 €/m²
  • کد شی 62481
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
345 000 € 3136 €/m²
  • کد شی 62550
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
فروش
280 000 € 4375 €/m²
  • کد شی 62782
  • مربع متر 64 m²
  • Rooms 3
فروش
270 000 € 5294 €/m²
  • کد شی 62783
  • مربع متر 51 m²
  • فاصله تا دریا 6400 m

اشتراک خبرنامه