360 000 €
3000 €/m²
Property 12056 photo 1
Property 12056 photo 2
Property 12056 photo 3
Property 12056 photo 4
Property 12056 photo 5
Property 12056 photo 6
Property 12056 photo 7
Property 12056 photo 8

Details

  • سال ساخت: 1985
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 5000 m
  • فاصله از فرودگاه: 17 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 120 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
450 000 € 3813 €/m²
  • کد شی 49951
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 4
فروش
345 000 € 2923 €/m²
  • کد شی 50913
  • مربع متر 118 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
365 000 € 3119 €/m²
  • کد شی 51219
  • مربع متر 117 m²
  • Rooms 5
فروش
420 000 € 5600 €/m²
  • کد شی 51288
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
400 000 € 4597 €/m²
  • کد شی 51317
  • مربع متر 87 m²
  • Rooms 3
فروش
385 000 € 5746 €/m²
  • کد شی 51489
  • مربع متر 67 m²
  • Rooms 2
فروش
295 000 € 1787 €/m²
  • کد شی 51778
  • مربع متر 165 m²
  • Rooms 4
فروش
400 000 € 5882 €/m²
  • کد شی 52191
  • مربع متر 68 m²
  • Rooms 2
فروش
300 000 € 3000 €/m²
  • کد شی 52279
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه