فروش - اپارتمان 203 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
1 775 000 €
8744 €/m²
Property 14950 photo 1
Property 14950 photo 2
Property 14950 photo 3
Property 14950 photo 4
Property 14950 photo 5
Property 14950 photo 6
Property 14950 photo 7
Property 14950 photo 8
Property 14950 photo 9
Property 14950 photo 10
  • کد شی 14950
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 203 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد اتاق ها: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 130 m
  • فاصله از فرودگاه: 46 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 203 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, آسانسور, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
2 150 000 € 17916 €/m²
  • کد شی 41363
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 430 000 € 17608 €/m²
  • کد شی 41366
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 180 000 € 18166 €/m²
  • کد شی 41367
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 500 000 € 9259 €/m²
  • کد شی 41625
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 6
فروش
2 280 000 € 7037 €/m²
  • کد شی 41664
  • مربع متر 324 m²
  • Rooms 5
فروش
2 200 000 € 14666 €/m²
  • کد شی 42950
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 3
فروش
2 000 000 € 14705 €/m²
  • کد شی 43628
  • مربع متر 136 m²
  • فاصله تا دریا 40 m
فروش
2 257 200 € 17914 €/m²
  • کد شی 44433
  • مربع متر 126 m²
  • Rooms 3
فروش
1 550 000 € 10264 €/m²
  • کد شی 44656
  • مربع متر 151 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
2 450 000 € 2 000 000 € 13157 €/m²
  • کد شی 44730
  • مربع متر 152 m²
  • فاصله تا دریا 40 m

اشتراک خبرنامه